top of page
3d beton yazıcı, 3 boyutlu beton ürünler

HİZMETLER

 

 

Çorlu merkezli Confabrik Teknoloji Sanayi Ticaret Limited Şirketi tarafından tasarlanmış olan 3D beton baskı teknolojisi oldukça önemli ve yenilikçi bir gelişmedir. Bu teknoloji, inşaat sektöründe büyük bir potansiyele sahiptir. 3D beton baskı, inşaat işlemlerini hızlandırabilir, maliyetleri düşürebilir ve daha sürdürülebilir bir yapı inşası sağlayabilir.

Teknolojinin güncel kalması için yapılan AR-GE çalışmaları, firmamızın rekabet edilirliğini arttırmış ve yeni gelişmelerin takip edilmesinin aracı olmuştur. Sektör içerisindeki değişikliklere ayak uydurmayı başarmış 3D beton baskı ürün modellerinin sürekli iyileştirilmesini sağlamıştır. Firmamızın ürünlerini yurtdışına ihraç etmesi, Türkiye'nin teknolojik potansiyelini uluslararası alanda tanıtması bizler için büyük bir fırsattır.

Diğer taraftan Confabrik Teknoloji Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak Avrupa standartlarına uygun malzeme kullanımı ve çevre dostu 3D beton baskı üretilmesi, sürdürülebilirlik ve çevresel etkilerin azaltılması için tüm gücümüzle çalışıyoruz.  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak ve müşteri odaklı bir yaklaşımda bulunmak firmamızın asli görevleri arasındadır.

3D beton baskı  ve ürün kontrolü yapan operatör .

3D

Beton Baskı

(3DCP)

Conmach 3D beton baskı teknolojisi görsel iki boyutlu çizim şekillendirilmiştir.

CONFABRIC Beton Yazıcı hem özel hem de kurumsal şirketler için anahtar teslimi sözleşmeler sunar.  Firmamız fikirden tamamlanmış binaya kadar  tüm projelerle ilgilenir. Bu şekilde, tüm süreç hakkında tam bir genel bakışa sahip oluyoruz ve kalitenin baştan sona %100 olmasını sağlayabiliyoruz. Mimarlarımız sizin istekleriniz doğrultusunda projeyi çiziyor. Mühendislerimiz tüm hesaplamalar ve dokümantasyonla ilgilenirken, baskı teknisyenlerimiz de inşaatı gerçekleştirerek vizyonunuzun vizyondan gerçeğe doğru ve zamanında aktarılmasını sağlar.

Özel ve Kurumsal Projeler 
pergel, açı ölçer, beton baskı elemanı,

 

Gelecekteki bir projeye ilişkin planlarınız ve fikirleriniz varsa, mimarlık ve mühendislik danışmanlığı sunuyoruz. Çalışanlarımız 3D baskı yapımı ve bunun gerektirdiği olanaklar hakkında en bilgili kişiler arasındadır.

 
3D Beton Baskı Elemanları
Konut Projeleri

 

CONFABRIC 3D-Beton Baskı teknolojisi ile  gerek özel gerekse kurumsal için konut tasarım projelerinin çalışmasını sürdürmektedir.  Firmamız müşterileri için  anahtar teslimi projeler sunar. Diğer taraftan müşteriye özel konut projelerinin uygulanmasına bir sözleşme ile başlanır.  

 

Yüksek hacimde ihtiyaç duyulmayan, belki sadece birkaç adet olan beton elemanların özel imalatını sunuyoruz. Bu şekilde üretim için kalıp oluşturmanıza gerek kalmadığı için zamandan ve kaynaktan büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Geleneksel yöntemlerle yapılması zor olan kavisli şekillere veya diğer karmaşık geometrilere ihtiyacınız mı var - o zaman doğru yere geldiniz

Çizim, Tasarım ve uygulama
işçi bareti, bareti

3D baskılı bir inşaat projesinin olanaklarını birlikte nasıl keşfedebileceğimiz hakkında konuşabilmek için bize e-posta veya telefon yoluyla ulaşın.

Daha fazlasını

duymak ister misin?

Broşür İndir
bottom of page