top of page

İnsanlar için üretiyoruz.

HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

SORUMLULUK

İnşaat makineleri üretim ve ihracatı yapan firmamız inşaat sektörünün işlerinde kolaylık sağlayan verimli yenilikçi çalışma ilkesi ile çevre dostu makineler üreterek inşaat sektöründeki varlığını sürdürmek ve yurt dışı piyasasında üretim gücünü arttırmaktır.

MİSYONUMUZ

Confabrik Teknoloji Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak yaşam alanlarının daha kaliteli, daha yaşanabilir ve insanların güvenli yaşam alanları inşa etmelerine yardımcı olmaktır.

Confabric Teknoloji Sanayi Ticaret Limited Şirketi inşaat sektöründe verimliliğin sağlanması, daha iyi bir yarın inşa etmek ve müşterileri için değeri optimize eden son teknoloji çözümler geliştirmeye devam ediyor.  Bilgi, birikim, tecrübe ile  inşaat sektöründe faaliyetlerine devam eden firmamız dünyadaki teknolojik ilerlemeleri yakından takip ederek kendini geliştirmiş, böylece bugün sektörde Türkiye’deki en geniş ürün yelpazesine sahip firmalar arasındadır.

 

Ülkemizde Beton Blok Makinesi, Beton Santrali, Beton Boru Makinesi ve Kırıcı Tesisleri sektöründe güçlü bir altyapıya sahip olan kardeş firmamız CONMACH Makine; Beton blok kalıpları, Beton Rögar Makineleri, Fiber Başlık ve Paletler, Mobil beton santrali, Kompakt beton Santrali, Beton Mikserleri, Çeneli Kırıcılar, Birincil Darbeli Kırıcılar, İkincil Darbeli Kırıcılar, Tersiyer Döner Kırıcılar, Dikey Kırıcılar alanında elliyi aşkın makinenin üretimini kendi fabrika binasında gerçekleştirmiştir. Bu ürünleri dört kıtada ellinin üzerinde ülkeye ihraç etmiştir.

 

3D Beton Baskı Teknolojisi inşaat sektöründe büyük bir yenilik ve potansiyele sahip olan ileri bir üretim yöntemidir. Bu teknolojiyi geleneksel inşaat yöntemlerinden farklı olarak ayıran Confabrik Teknoloji Sanayi Ticaret Limited Şirketi 3 Boyutlu Beton Baskı Teknolojisi ile beton vb malzemeleri katman katman birleştirerek nesnelerin ve yapıların oluşmasına aracılık etmektedir. Üretimde çalışma ilkesi, Malzeme kullanımı, Hız ve verimlilik, Otomatik baskı süreci, Tasarım esnekliği, Sürdürülebilirlik, Uygulama alanları 3D Beton Baskı Teknolojisi üretiminde firmamızın önem verdiği değerlerdir.

3D beton baskı (3DCP) teknolojisini ar-ge çalışmalarımızla güçlendiriyoruz. Piyasadaki en iyi 3 boyutlu beton baskı teknolojisini profesyonel ekibimizle tasarlıyor ve geliştirmeye devam ediyoruz. Müşteri istek ve taleplerine cevap vermek için var gücümüzle çalışıyor anahtar teslimi projeler sunuyoruz.

3 beton yazıcı kontrol paneli, beton ürünler ve bir insan
bottom of page